Na wstępie stylizacje, a potem koncert w Katowickim Centrum Usług Społecznych "Integracja"

W dniach 17-19.02.2020 r. w ramach projektu „Katowice Miasto Otwarte – Organizowanie Społeczności Lokalnej – I etap” realizowanego w imieniu Miasta Katowice przez MOPS, dla osób z niepełnosprawnościami zamieszkujących tereny rewitalizowane Miasta Katowice odbyły się konsultacje ze stylistką, która doradzała w kwestiach ubioru oraz używania odpowiednich kosmetyków do cery i włosów. Następnie uczestnicy projektu przeszli niesamowite metamorfozy pod okiem doświadczonej fryzjerki oraz makijażystki. Wszyscy byli podekscytowani pobytem w profesjonalnym salonie fryzjerskim i zachwyceni  zmianami, które w nich zaszły.

Z kolei w dniu 23.02.2020 r. w katowickim Pałacu Młodzieży odbył się koncert pod tytułem „Ze Straussem przez Wiedeń”, w którym mieli okazję uczestniczyć beneficjenci projektu i wysłuchać najbardziej znane arie, walce, czardasze i polki zagrane przez kameralny zespół instrumentalny.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych wydarzeniach realizowanych w Katowickim Centrum Usług Społecznych "Integracja" przy ul. Francuskiej 43 w ramach projektu KMO-OSL proszone są o kontakt pod numerem telefonu 32 416-99-38 lub 781-833-735.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach można znaleźć na profilu projektu KMO-OSL na Facebooku (serwis zewnętrzny).

Zdjęcie przedstawia scenę na której występują muzycy oraz śpiewacy operowi.Zdjęcie przedstawia mężczyznę podczas usługi fryzjerskiej.

Informację wytworzył: 
Monika Czernecka
Data wytworzenia informacji: 
4.03.2020
Osoba odpowiedzialna za treść: 
Mariusz Nowak