Czyste Powietrze-wydawanie zaświadczeń

 

Grafika, pogodne niebo, zielona szeroka polana, na kobiecej dłoni  zarys domku pokryty zieloną trawą

W związku z rozpoczętym naborem wniosków do rządowego programu „Czyste Powietrze”, który obejmuje podwyższone wsparcie finansowe w  termomodernizacji domu, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach wydaje niezbędne zaświadczenia o dochodach.Wnioski o dofinansowanie składa się w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za pośrednictwem Portalu Beneficjenta(serwis zewnętrzny).

Zachęcamy mieszkańców Katowic o niższych dochodach, którzy planują skorzystać z programu „Czyste Powietrze” do składania wniosków o wydanie zaświadczenia potwierdzającego wysokość dochodów, które jest konieczne aby uzyskać podwyższone dofinansowanie do wymiany nieekologicznych form ogrzewania lub termomodernizacji domu. 

W jaki sposób złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia?

Najlepiej zrobić to przez Internet:

  • ePUAP(serwis zewnętrzny)
  • wyslij wniosek drogą pocztową lub złóż wniosek w formie tradycyjnej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Katowicach, ul. Jagiellońska 17, skrzynka podawcza, parter.

Szczegółowe informacje oraz druki wniosków o wydanie zaświadczenia są dostępne w zakładce Czyste Powietrze - zaświadczenia.

 

Informację wytworzył: 
Sylwia Bochenek
Data wytworzenia informacji: 
17.11.2020
Osoba odpowiedzialna za treść: 
Sylwia Bochenek